لامپ یووی
موسسه برادران آل طه نماینده آلفاکیور انگلستان
پیشرو در عرصه فناوری UV
سپاس و آلفاکیور
شرکت سپاس در راستای ارتقاء خدمات خود به فعالان حوزه چاپ نمایندگی شرکت آلفاکیور انگلستان تولید کننده انواع لامپ های یووی (UV) را اخذ کرده است.
شرکت آلفاکیور یکی از پیشتازان تولید کننده ی لامپ یووی (UV) در جهان میباشد که توانایی تولید هر نوع لامپ یووی (UV) متناسب با نیاز مشتری را دارد. کیفیت بالای لامپ های آلفا کیور مهمترین دلیل انتخاب این شرکت توسط سپاس به عنوان تامین کننده ی لامپ های یووی (UV) این شرکت جهت تضمین رضایت مشتریان می باشد.
کیفیت لامپ های آلفاکیور
لامپ های آلفاکیور از بالاترین گرید مواد اولیه موجود ساخته شده اند. هرلامپ با شماره سریال مخصوص به خود بطور جداگانه تست میشود ، از این رو لامپ های آلفاکیور دارای طول عمر بالا و کیفیت نور دهی بسیار عالی می باشند.
تنوع لامپ های آلفا کیور
شرکت آلفاکیور قابلیت تولید هر نوع لامپ یووی (UV) مطابق با مشخصات مورد نیاز مشتری را دارد. لامپ هایی با طول تابش 5 سانتیمتر الی 4 متر و توان 500 وات الی 30 کیلووات.
خدمات سپاس
شرکت سپاس برای پاسخ گویی سریع به نیاز مشتریان و اطمینان خاطر آنان ،بعضی از لامپ های متداول را در انبار خود موجود دارد. اما از آنجا که تنوع لامپ های استفاده شده در سیستم های مختلف بسیار بالا بوده ، سپاس این سیاست را اتخاذ نموده که مشخصات دقیق لامپ مورد نیاز مشتری را بدست آورده و به شرکت آلفاکیور سفارش میدهد. پس از آن مشخصات لامپ به بانک اطلاعاتی شرکت اضافه و همیشه تعدادی از این لامپ ها در موجودی شرکت نگاه داشته میشود تا در سفارش های بعدی زمان تحویل به حداقل برسد.

کاربرد UV در صنایع


چاپ کارت های اعتباری

مدار چاپی

چاپ محصولات پلاستیکی

چاپ قوطی

بسته بندی محصولات آرایشی و بهداشتی

چاپ لیبل