چرا سپاس؟

کیفیت محصولات


"کیفیت"، رویکرد اصلی شرکت سپاس می باشد. کیفیت بالای محصولات منجر به صادرات موفق دستگاه‌های تولیدی سپاس به کشورهای متعددی در منطقه خاورمیانه، آسیا و آفریقا شده است. همچنین لازم به ذکر است که سپاس تنها تولید کننده دستگاه چاپ پدپرینتر و سیلک اسکرین در خاورمیانه می‌باشد.


قیمت رقابتی


شرکت سپاس محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی به مشتریان ارائه می‌کند. خدمات مشاوره‌ای، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی فنی این موسسه منجر به رضایت مشتریان از این موسسه گردیده است


راه‌اندازی و آموزش


با بهره‌گیری از مهارت مهندسین و تکنسین‌های ماهر و متخصص و همچنین سابقه بلند مدت در صنعت چاپ، سپاس خود را متعهد به نصب و راه‌اندازی دستگاه می‌داند و قادر است با ارائه راه حل‌های جامع و پشتیبانی فنی، محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان را از لحاظ کیفیت و قیمت برآورده نماید.


خدمات پس از فروش


در حقیقت ارائه خدمات پس از فروش مزیت اصلی رقابتی سپاس در مقابل سایر شرکت‌ها است. سپاس با در اختیار داشتن قطعات یدکی و همچنین مهندسین و تکنسین‌های ماهر، بهترین راه حل‌ها و خدمات فنی را به مشتریانش ارائه خواهد داد.


خدمات پس از فروش و ملزومات چاپ


برای سپاس، رضایت مشتریان و کیفیت از اهمیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل با برقراری ارتباط موثر با تامین‌کنندگانی از جمله Marabu، Ulano، Fimor و NBC ملزومات چاپ پد و سیلک از قبیل پد، کلیشه، رنگ، توری، لاکهای حساس را با قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهد. همچنین با ارائه خدمات پس از فروش بلند مدت بیشترین سود و عملکرد را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. تجربه چندین سال ما می‌تواند بهترین و مقرون به صرفه‌ترین راه دستیابی به چاپ مورد نظر به مشتری معرفی نماید.


ارسال به موقع


سپاس متعهد به ارسال به موقع محصولات بعد از تائید از طرف مشتریان می‌باشد.