درباره ما

شرکت سپاس (چاپ صنعتی برادران آل طه) با بیش از 40 سال سابقه درخشان در صنعت چاپ و با بهره گیری از دانش روز و توانمندی بالای پرسنل متخصص و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه و قطعات مصرفی، امروز تبدیل به بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده ماشینهای چاپ و سیلک اسکرین، با کیفیتی در حد استانداردهای جهانی، در خاورمیانه گردیده است. اکنون با بهره گیری از مهارت تکنسینهای ماهر و متخصص و فناوری پیشرفته روز دنیا، سپاس قادر است ماشینهای تولیدی خود را با نیازهای خاص مشتریان و استانداردهای کیفی منطبق سازد و خدمات بلند مدت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه به مشتریان ارائه نماید.

موسسه سپاس افتخار فروش ماشینهای چاپ پد و سیلک به بیش از 80 درصد صنایع کشور از جمله خودرو سازی، پلاستیک، الکترونیک، کالاهای پزشکی، مواد غذایی و لبنی، لوازم ورزشی، اسباب بازی، محصولات بهداشتی و آرایشی، مواد پاک کننده و محصولات تبلیغاتی را دارا مِی باشد. همچنین موسسه سپاس (چاپ صنعتی برادران آل طه) با بهره گیری از کادر فنی متخصص و با تجربه توانسته است کیفیت محصولات خود را به بالاترین حد ممکن ارتقا دهد و دستگاههای خود را به بسیاری از کشورهای منطقه و آسیای میانه از جمله عربستان سعودی، ترکیه، امارات متحده عربی، لبنان، مصر، بحرین، ارمنستان و ترکمنستان صادر نماید. در حقیقت سپاس تنها صادرکننده ماشینهای چاپ صنعتی در منطقه مي باشد.

هنرستان کار و دانش سپاس

یکی از خدمات شرکت سپاس به صنعت چاپ کشور، تاسیس هنرستان کار و دانش سپاس بوده است که در این مجموعه سالیانه دانش چاپ و صنایع وابسته به دانش آموختگان این مجموعه آموزش داده می شود تا پس از اتمام این دوره بتوانند به راحتی و با دانش کافی وارد این صنعت کشور شوند. به کمک لینک زیر می توانید در مورد هنرستان بیشتر بدانید.

بیشتر